T1691UV--20C000212U1930
מק"ט מוצר של DigiKey
3147-T1691UV--20C000212U1930TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3147-T1691UV--20C000212U1930CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3147-T1691UV--20C000212U1930DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T1691UV--20C000212U1930
תיאור
3.5(L)X2.8(W)X1.9(H) MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אולטרה-סגול (UV) פולט (אמיטר) 420nm 3.3V 20mA 7mW/sr ב-20mA (טיפוסי) 120° 2-PLCC
קטגוריה
אורך גל
420nm
יצרן
Harvatek Corporation
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
3.3V
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
כיוון
מבט עילי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
אולטרה-סגול (UV)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
20mA
מארז‏ / תיבה
2-PLCC
עוצמת מקרין (Ie)‏ מינ' @ If
7mW/sr ב-20mA (טיפוסי)