G125-FC10605L0-0300F
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-FC10605L0-0300F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC10605L0-0300F
תיאור
1.25MM F/F 6POS 26AWG 300MM