G125-FC10605L0-0450L
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-FC10605L0-0450L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC10605L0-0450L
תיאור
1.25MM F/L 6POS 26AWG 450MM