G125-FC11005F1-0150L
G125-FC11005F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11005F1-0150L
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4229-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC11005F1-0150L
תיאור
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 10POS