G125-FC20605L0-0150F
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-FC20605L0-0150F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC20605L0-0150F
תיאור
1.25MM F/F 6POS 28AWG 150MM