G125-FC20605L0-0150L
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-FC20605L0-0150L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC20605L0-0150L
תיאור
1.25MM F/L 6POS 28AWG 150MM