G125-MS13405L3P
G125-MS13405L3P
Harwin’s Company Overview
G125-MS13405L3P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2544-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS13405L3P
תיאור
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 34 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MS13405L3P דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
נועל סגר
סדרה
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
אריזה
פס
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)