G125-MV11605M3P
G125-MV11605M3P
Harwin’s Company Overview
G125-MV11605M3P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4119-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MV11605M3P
תיאור
CONN HEADER VERT 16POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 16 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MV11605M3P דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אריזה
פס
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
450V