G125-MV21005L0P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2815-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MV21005L0P
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MV21005L0P דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך המגע - זקף
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)