M20-7851046
מק"ט מוצר של DigiKey
952-1914-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20-7851046
תיאור
CONN RCPT 20POS 0.1 TIN PCB
תיאור מפורט
20 חיבורים שקע, כניסה תחתונה או עליונה מחבר 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ) חור מעבר בדיל
מודלים EDA/CAD
M20-7851046 דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
אריזה
צינור
גובה הבידוד
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
אורך המגע - זקף
סוג מחבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
1000V