M300-FC10605F2-0450L
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4036-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M300-FC10605F2-0450L
תיאור
CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 450MM