M83-LMT1M2N36-0000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
952-3002-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M83-LMT1M2N36-0000-000
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 36 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
M83-LMT1M2N36-0000-000 דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מתוברג
יצרן
אורך המגע - זקף
0.126‏ אינץ' (3.20‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
ארד זרחני
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליפנילן סולפיד (PPS), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
אוגן צימוד, אוגן הרכבה, קשיחי הרכבה
מספר השורות
3
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2.2A (לכל מגע)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
120V