A3-50PA-2SV(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10946-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3-50PA-2SV(71)
תיאור
CONN HEADER SMD 50POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 50 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A3-50PA-2SV(71) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
צינור
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליפנילן סולפיד (PPS)
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
חום
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
200V