A3A-16DA-2SV(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10977-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3A-16DA-2SV(71)
תיאור
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
תיאור מפורט
16 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
מודלים EDA/CAD
A3A-16DA-2SV(71) דגמים
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
שקע נקבה
גבהי גיבובים מזווגים
5.1 מ"מ, 6 מ"מ
סגנון
לוח-ללוח או כבל
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
200VAC