A3A-24DA-2SV(71) אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
3M
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
3M
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Samtec Inc.
קיים במלאי: 17
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A3A-24DA-2SV(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10979-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3A-24DA-2SV(71)
תיאור
CONN RCPT 24POS 0.079 GOLD SMD
מודלים EDA/CAD
A3A-24DA-2SV(71) דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
שקע נקבה
גבהי גיבובים מזווגים
5.1 מ"מ, 6 מ"מ
סגנון
לוח-ללוח או כבל
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
200VAC