A3C-20DA-2DSC-71
A3C-20DA-2DSC-71
A3C-20DA-2DSC(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10912-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3C-20DA-2DSC(71)
תיאור
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) חור מעבר זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A3C-20DA-2DSC(71) דגמים
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
יצרן
צבע בידוד
שחור
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
אורך המגע - זקף
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מגע
שקע נקבה
גימור מגע - זקף
בדיל
סגנון
לוח-ללוח או כבל
גבהי גיבובים מזווגים
5.1 מ"מ, 6 מ"מ
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
200VAC