BK22C07-6DP/2-0.4V(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK22C07-6DP/2-0.4V(800)
תיאור
PLUG, 6POS., 0.4MM PITCH, 15A