CX60-24S1-UNIT
מק"ט מוצר של DigiKey
26-CX60-24S1-UNIT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX60-24S1-UNIT
תיאור
PLUG, INSIDE UNIT, 24 POS, FEMAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) תקע מחבר 24 Position שפת לוח, הרכבת אוכף
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A