CX90MWD2G-24P
מק"ט מוצר של DigiKey
26-CX90MWD2G-24PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-CX90MWD2G-24PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-CX90MWD2G-24PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX90MWD2G-24P
תיאור
USB-C RECPT 3.1 BOARD EDGE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position שפת לוח, מיפתח; הרכבה-משטחית; חור מעבר, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX90MWD2G-24P דגמים
קטגוריה
הגנת חדירות
חסין מים
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
20VAC