DF11C-30DP-2V(57)
מק"ט מוצר של DigiKey
H124548TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H124548CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H124548DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF11C-30DP-2V(57)
תיאור
CONN HEADER SMD 30POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 30 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF11C-30DP-2V(57) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
גובה הבידוד
0.283‏ אינץ' (7.19‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A
סגנון
ערך נקוב של המתח
250V