DF11CZ-12DS-2V(52) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12 חיבורים שקע מחבר 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) הרכבה משטחית זהב |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF11CZ-12DS-2V(52) דגמים |
קטגוריה | עובי גימור מגע - חיבור 8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר) |
יצרן | צבע בידוד אפרפר-צהוב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סוג מחבר | גימור מגע - זקף בדיל |
סגנון לוח-ללוח או כבל | מאפיינים Pick and Place, ריתוק הלחמה |
מספר המיקומים | דירוג זרם (אמפר) 2A |
מספר המיקומים הטעונים הכול | ערך נקוב של המתח 250V |