DF11CZ-16DS-2V(52)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF11CZ-16DS-2V(52)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF11CZ-16DS-2V(52)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF11CZ-16DS-2V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF11CZ-16DS-2V(52)
תיאור
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
תיאור מפורט
16 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
מודלים EDA/CAD
DF11CZ-16DS-2V(52) דגמים
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
שקע נקבה
גבהי גיבובים מזווגים
סגנון
לוח-ללוח או כבל
דירוג זרם (אמפר)
2A
ערך נקוב של המתח
250V