DF13-4P-1.25V(75)
מק"ט מוצר של DigiKey
H126401-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13-4P-1.25V(75)
תיאור
CONN HEADER SMD 4POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 4 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF13-4P-1.25V(75) דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
גימור מגע - חיבור
בדיל
אריזה
צינור
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 3 קירות
ערך נקוב של המתח
150V