DF13-8P-1.25H(51) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD R/A 8POS 1.25MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 8 חיבורים 0.049 אינץ' (1.25 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סוג הידוק נועל מעצור |
יצרן | גובה הבידוד 0.142 אינץ' (3.60 מ"מ) |
סדרה | צורת המגע מרובע |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גימור מגע - חיבור זהב |
סוג מחבר | חומר מגע פליז |
סוג מגע פין זכר | חומר בידוד פוליאמיד (PA), ניילון |
פסיעה - חיבור | מאפיינים מוביל לוח, מרתק לחם (Solder) |
מספר המיקומים | טמפרטורת פעולה -35°C ~ 85°C |
מספר השורות 1 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | צבע בידוד אפרפר-צהוב |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 1A |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | ערך נקוב של המתח 150V |