DF13-9P-1.25DS(50) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DF13-9P-1.25DS(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
H3327-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13-9P-1.25DS(50)
תיאור
CONN HEADER R/A 9POS 1.25MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF13-9P-1.25DS(50) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
צינור
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גימור מגע - חיבור
זהב
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
150V