DF13-9P-1.25H(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF13-9P-1.25H(51)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF13-9P-1.25H(51)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF13-9P-1.25H(51)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13-9P-1.25H(51)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 9POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 9 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
גובה הבידוד
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
150V