DF13A-7P-1.25H(21)
מק"ט מוצר של DigiKey
H121949TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H121949CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H121949DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13A-7P-1.25H(21)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 7POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 7 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF13A-7P-1.25H(21) דגמים
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
150V