DF13A-9P-1.25H(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H121951TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H121951CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H121951DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13A-9P-1.25H(51)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 9POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 9 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF13A-9P-1.25H(51) דגמים
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
150V