DF13B-6P-1.25V(21)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF13B-6P-1.25V(21)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF13B-6P-1.25V(21)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF13B-6P-1.25V(21)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13B-6P-1.25V(21)
תיאור
CONN HEADER SMD 6POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 6 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
150V