DF13C-10P-1.25V(21)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125997TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125997CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125997DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13C-10P-1.25V(21)
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF13C-10P-1.25V(21) דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
יצרן
צורת המגע
מרובע
סדרה
גימור מגע - חיבור
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
עובי גימור מגע - חיבור
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 3 קירות
ערך נקוב של המתח
150V