DF13EA-10DP-1.25V(22)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF13EA-10DP-1.25V(22)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF13EA-10DP-1.25V(22)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF13EA-10DP-1.25V(22)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13EA-10DP-1.25V(22)
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF13EA-10DP-1.25V(22) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.094‏ אינץ' (2.40‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)