DF13EA-30DP-1.25V(65)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF13EA-30DP-1.25V(65)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13EA-30DP-1.25V(65)
תיאור
CONN HEADER SMD 30POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 30 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
סוג הידוק
נועל מעצור
אריזה
צינור
גובה הבידוד
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
150VAC