DF14-25P-1.25H(22)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF14-25P-1.25H(22)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF14-25P-1.25H(22)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF14-25P-1.25H(22)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14-25P-1.25H(22)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 25POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 25 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF14-25P-1.25H(22) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.086‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
גימור מגע - זקף
בדיל
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VAC