DF14-2P-1.25H(65)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF14-2P-1.25H(65)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14-2P-1.25H(65)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 2 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF14-2P-1.25H(65) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.086‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
גימור מגע - זקף
זהב
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VAC