DF14-4P-1.25H(35)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF14-4P-1.25H(35)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14-4P-1.25H(35)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 4POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 4 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF14-4P-1.25H(35) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.086‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VAC