DF14-6P-1.25H(52)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF14-6P-1.25H(52)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF14-6P-1.25H(52)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF14-6P-1.25H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14-6P-1.25H(52)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 6POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 6 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF14-6P-1.25H(52) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.087‏ אינץ' (2.21‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
חומר מגע
פליז
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VAC