DF14A-2P-1.25H(26)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10336TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H10336CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14A-2P-1.25H(26)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 2 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF14A-2P-1.25H(26) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.086‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גימור מגע - חיבור
נחושת-בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר המיקומים
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150V