DF14A-2P-1.25H(56)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10337TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H10337CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF14A-2P-1.25H(56)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 2 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF14A-2P-1.25H(56) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.086‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
סרט חתוך (CT)‏
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
נחושת-בדיל
חומר מגע
פליז
מאפיינים
רתק הלחמה
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150V