DF19G-20P-1H(52)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF19G-20P-1H(52)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF19G-20P-1H(52)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF19G-20P-1H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF19G-20P-1H(52)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF19G-20P-1H(52) דגמים
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
גובה הבידוד
0.065‏ אינץ' (1.65‏ מ"מ)
חומר מגע
ארד זרחני
מאפיינים
תואם Glow Wire, מסוכך, ריתוק הלחמה
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
צבע בידוד
שחור
ערך נקוב של המתח
100V