DF1BZ-10P-2.5DS
מק"ט מוצר של DigiKey
H11007-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF1BZ-10P-2.5DS
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF1BZ-10P-2.5DS דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר השורות
1
מאפיינים
חריץ קידוד
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
צבע בידוד
לבן
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150V