DF1BZ-4P-2.5DSA
מק"ט מוצר של DigiKey
H10984-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF1BZ-4P-2.5DSA
תיאור
CONN HEADER VERT 4POS 2.5MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 4 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF1BZ-4P-2.5DSA דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
ערך נקוב של המתח
250V