DF1E-15P-2.5DS(35)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125163-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF1E-15P-2.5DS(35)
תיאור
CONN HEADER R/A 15POS 2.5MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 15 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF1E-15P-2.5DS(35) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
צבע בידוד
טבעי
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A