DF1E-5P-2.5DS(35) | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | H125159-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER R/A 5POS 2.5MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 5 חיבורים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF1E-5P-2.5DS(35) דגמים |
קטגוריה | אורך מגע - בחיבור 0.177 אינץ' (4.50 מ"מ) |
אריזה שקית | צורת המגע מרובע |
סטטוס החלק פעיל | גימור מגע - חיבור בדיל |
סוג מגע פין זכר | גימור מגע - זקף בדיל |
פסיעה - חיבור | חומר מגע פליז |
מספר המיקומים | חומר בידוד פוליאמיד (PA), ניילון |
מספר השורות 1 | טמפרטורת פעולה -35°C ~ 85°C |
סגנון | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | צבע בידוד טבעי |
סוג ההרכבה | דירוג זרם (אמפר) 3A |