DF1EG-11P-2.5DSA(35)
DF1EG-11P-2.5DSA(35)
DF1EG-11P-2.5DSA(35)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125180-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF1EG-11P-2.5DSA(35)
תיאור
CONN HEADER VERT 11POS 2.5MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 11 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF1EG-11P-2.5DSA(35) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3A