DF1EG-6P-2.5DSA(35)
DF1EG-6P-2.5DSA(35)
DF1EG-6P-2.5DSA(35)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125175-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF1EG-6P-2.5DSA(35)
תיאור
CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 6 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF1EG-6P-2.5DSA(35) דגמים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
3A