DF20EF-30DP-1V(52)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF20EF-30DP-1V(52)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF20EF-30DP-1V(52)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF20EF-30DP-1V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF20EF-30DP-1V(52)
תיאור
CONN HEADER SMD 30POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 30 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF20EF-30DP-1V(52) דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.181‏ אינץ' (4.60‏ מ"מ)
יצרן
צורת המגע
מלבני
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
עובי גימור מגע - חיבור
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מחבר
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C