DF22-2P-7.92DSA(53)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF22-2P-7.92DSA(53)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF22-2P-7.92DSA(53)
תיאור
CONN HEADER VERT 2POS 7.92MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 2 חיבורים 0.312‏ אינץ' (7.92‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF22-2P-7.92DSA(53) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.146‏ אינץ' (3.70‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
שקית
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח, נועל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C