DF22-3P-7.92DSA(05) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 4,995
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים חור מעבר 3 חיבורים 0.312‏ אינץ' (7.92‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Connectors for the Smart House - Hirose
DF22-3P-7.92DSA(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10715-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF22-3P-7.92DSA(05)
תיאור
CONN HEADER VERT 3POS 7.92MM
מודלים EDA/CAD
DF22-3P-7.92DSA(05) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גימור מגע - חיבור
נחושת-בדיל
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
25A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
1000V