DF22L-2P-7.92DS(53) | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 26-DF22L-2P-7.92DS(53)-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER R/A 2POS 7.92MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 2 חיבורים 0.312 אינץ' (7.92 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF22L-2P-7.92DS(53) דגמים |
קטגוריה | אורך המגע - זקף 0.146 אינץ' (3.70 מ"מ) |
סדרה | צורת המגע מרובע |
אריזה שקית | גימור מגע - חיבור זהב |
סוג מחבר | גימור מגע - זקף זהב |
סוג מגע פין זכר | חומר מגע סגסוגת נחושת |
פסיעה - חיבור | חומר בידוד פוליאמיד (PA), ניילון |
מספר המיקומים | מאפיינים מוביל לוח |
מספר השורות 1 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |