DF22R-2P-7.92DS(05)_View2
Connectors for the Smart House - Hirose
DF22R-2P-7.92DS(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10706-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF22R-2P-7.92DS(05)
תיאור
CONN HEADER R/A 2POS 7.92MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 2 חיבורים 0.312‏ אינץ' (7.92‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF22R-2P-7.92DS(05) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גימור מגע - חיבור
נחושת-בדיל
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
25A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
1000V